דף הבית הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

רשת האינטרנט כבר מזמן הפכה לאמצעי מרכזי בקבלת מידע ושירותים בכל תחומי החיים. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בצורה נוחה וקלה ככלל הגולשים. כחלק בהקמת האתר שמתי יעד לדאוג לאתר נגיש ככל האפשר בכדי לאפשר לכלל לקוחותי, לרבות אנשים עם מוגבלות, לגלוש באתר זה בקלות ובנוחות וליהנות שהמשירותים השונים.

הצהרת נגישות

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), התשע"ג 2013. האתר תואם את המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמה AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון סלולארי. וזאת בכפוף לתאימות המכשיר הגולש לדרישות המערכת:

  • דפדפן Chrome או Firefox – גרסה עדכנית או ספארי גרסה 5 ומעלה – אם Cookie מופעל
  • מערכת הפעלה Windows 10 ומעלה, OSX 10.9 ומעלה
  • רזולוצית מסך 1024X1280 ומעלה

באתר זה בוצעו התאמות נגישות קפדניות הכוללות, בין היתר: התקנת מערכת המאפשרת בין השאר: הפעלת ניווט וביצוע פעולות באמצעות המקלדת עפ"י המלצות ארגון התקינה הבינלאומי ברשת (W3C), התאמות צבעים וכו'. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

האתר נבדק במס' מערכות על מנת לוודא את תאימותו לתקינה:

  • במערכת הפעלה IOS – האתר במובייל נבדק על מכשיר iPhone עם גרסת 13.7 IOS.
  • במערכת הפעלה אנדרואיד – האתר מובייל נבדק על מכשיר PIXEL 2עם גרסת אנדרואיד 10.
  • במערכת הפעלה Windows 10 עם דפדפן Chrome גרסה 86

למרות מאמצינו הרבים בביצוע התאמות נגישות באתר, ייתכנו עמודים בהם התאמת הנגישות אינה מיטבית, או לחלופין יש סרטוני וידיאו ממקורות חיצוניים של עברו תהליך של הוספת כתוביות ללקויי שמיעה.

לשם כך מיננו לאתר אחראי נגישות על מנת לעזור לפתור כל בעיה אשר אתם עלולים להיתקל בה, לטובת הנושא תוכלו ליצור קשר באמצעות טופס הצור קשר או באמצעות כתובת בדוא"ל [email protected].

אחראי הנגישות: עומרי גונן