הולכים בדרכה של אסתר ומוסיפים חיים

0

בימים אלו עקיבא וקרן הורגן עובדים על הקמת פארק טבע ספורטיבי בסגנון 'ויטה פארקור' לזכרה של אסתר הורגן ז"ל שנרצחה ביער ריחן.
אסתר אהבה כל אדם כפי שהוא, ללא הבדלי דת וגזע, והכניסה כל אדם לביתה באהבה. הפארק המיועד עתיד לקום במקום הירצחה. המטרה של הפארק שיקום הוא שבמקום שבו נגדעו חייה, נמשיך להוסיף אור, שמחה, חיות ואחדות. הפארק מיועד לתושבי כל האזור, היהודים והערבים יחד וכן למבקרים מכל מקום שיגיעו בארץ ובעולם. לחיות יחד באחווה ובשלום זו המטרה וחשוב שנעשה כל שביכולתנו לחתור לכך.


בני המשפחה מזמינים את כולם לקחת חלק בפרויקט הקמת הפארק לפרטים לחצו על הקישור:https://charidy.com/Esther/kerenakiva
כל סכום יתקבל באהבה ותודה עצומה

על אסתר
אסתר האמינה בכל ליבה בשילוב בין בריאות הנפש ובריאות הגוף. היא הייתה מחוברת מאוד לטבע, לאוויר הנקי ולשמש. היא נהגה ללכת באופן קבוע לטיולים, צעידות ואימונים ביער, הייתה אישה ספורטיבית ושמרה על אורח חיים בריא ותזונה בריאה. אסתר הייתה מאוד מחוברת לנפש, לרגש, לפנימיות והיא מצאה שהדרך לשחרור הנפש נמצאת בטבע, באוויר הפתוח ועם קרני השמש המלטפות. ביום שנרצחה היא יצאה לטיול הקבוע שלה, למקום שאליו מגיעים כל תושבי האזור בין אם זה לטיול, ריצה, עם הילדים, עם הכלב. זה היה יומה האחרון אך החזון של בני המשפחה הוא להקים פארק ספורטיבי ביער הקיים, לשמר אותו, להשתלב בו ולהנגיש אותו כדי שכל אדם באשר הוא אדם ילך בדרכה של אסתר ויוסיף חיים. הפארק מיועד לכל הגילאים, לכל המשפחות והילדים.
בני המשפחה ממשיכים והולכים בדרכה של אסתר, ומזמינים את הציבור להצטרף אליהם בהקמת הפארק.

כותבים

  • תושב חריש, BA בכלכלה וניהול של האוניברסיטה הפתוחה, MA בפילוסופיה אוניברסיטת תל אביב. פעיל למען קידום התרבות, הספורט והקיימות בחריש.

השאר תשובה

Please enter your comment!
Please enter your name here