ושמחתם בחגכם

0

 

חלפו להם חג תשרי… חודש של שמחה, של שירה וריקודים ברחובות ובפארקים. השנה הקורונה עשתה לנו שמח וסגרה אותנו בבתים ללא מסיבות רחוב, ללא חגיגות קהילתיות, ללא ארוחות משותפות וללא אושפזין.

עם ישראל בלי חגיגה? לא בבית ספרנו!!

יחידת המתנדבים פנתה ללהקה של חרישניקים, "איפה אפי", בבקשה לעשות מסיבה וירטואלית לתושבי חריש. להקת 'איפה אפי' נענו בשמחה וקיימו הופעה ששודרה בשידור חי בדף הפייסבוק של העירייה. בשיתוף פעולה עם חברים מ'הדוק' שחילקו ערכות של בירות ופיצוחים לבתי התושבים, הרימה הלהקה ערב רוקנרול מהנה להרמת המורל הישובי.

לצערי, לא יצא לי לראות את המופע בשידור חי, ולכן צפיתי בו בהקלטה, בפייסבוק. בתור מורה לנגינה ורכזת להקות כבר למעלה מ20 שנה, היה לי מעניין מאוד לראות מה יכולה להציע להקה מחריש ולא התאכזבתי, אעפ"י שחברי הלהקה אינם מקצוענים, כלומר אינם מתפרנסים מהופעות אלא לכל אחד יש עיסוק אחר, נגינתם איכותית. כל אחד מבצע היטב את תפקידו ויחד הם מנגנים בתיאום, תוך הקשבה הדדית וקולה של הזמרת נפלא, נקי, חזק, מלא, זורם. לולא היו מספרים לי מראש שזאת אינה להקה מקצועית, לא הייתי מנחשת.

הרפרטואר של הלהקה מורכב משירים לועזיים אותם הם מבצעים נאמן למקור, ושירים ישראלים מכל הזמנים, אותם מכבדים בעיבודים מיוחדים, כמו השיר "שני שושנים" שניתן לשמוע במופע.

מי הם חברי להקת איפה אפי?

אלעד עומר – גיטרה אקוסטית, אפי שמס – קלידים, יאיר גרינברג – בס, חיים לאטי – תופים, איתמר יעקבי – גיטרה חשמלית וקולות, ענבל שגב – שירה, אבי לאטי – תאורה וסאונד.

כולם תושבי חריש שמאוהבים ומעורבים בעיר ובעשייה הקהילתית, מנגנים יחד כהרכב מופיע כשנה ולדבריהם, נהנים מכל רגע. גם אנחנו נהנים מיצירתם ונגינתם, ונשמח להמשיך לצפות בהופעות של "איפה אפי", בינתיים דרך האינטרנט ובהמשך גם בהופעות חיות.

לסיום, נודה להם על המופע ההתנדבותי המקסים ונאחל להם המשך עבודה פוריה ומופעים מוצלחים.

לצפיה במופע:

או בלינק:
https://www.facebook.com/Harishmunicipality/videos/258690135469901
ו…

כותבים

  • MA בבניה והערכת תכניות לימודים, מורה מוסמכת לגיל הרך, מורה מאמנת לפרחי הוראה, מורה במערכת השיעורים הלאומית ויועצת פדגוגית

השאר תשובה

Please enter your comment!
Please enter your name here