הכירו את משפחת ג'ראפי

0
מה השמות והגילאים שלכם?

אני שרה בת 36, בעלי תמיר בן 41 ו3 הנסיכים שלנו, אריאל בן 7, נתנאל בן 4 ולני בן 1.5 שנה.

מהיכן הגעתם לחריש?

באנו מראשון לציון.

במה אתם עוסקים?

אני מתווכת נדל"ן ותמיר עורך דין בתחום הנדל"ן, חוזים וחדלות פירעון.

איך שמעתם על חריש?

לתמיר היה משרד בחדרה ורצינו להתקרב לכן חיפשנו דירה באזור חדרה. בדרך לחדרה שמענו פרסום על חריש ברדיו, חיפשנו איפה זה וראינו שזה באזור. באנו לראות ופשוט התאהבנו!

איך היה המעבר?

היה מדהים! כל השכנים באו להציע עזרה, להביא לנו אוכל, להציע לנו לפרק את הארגזים או לקחת את הילדים בזמן שאנחנו מפרקים … היינן מופתעים מאוד, דבר כזה לא קרה לנו אף פעם כשעברנו דירות.

איך קיבלו אותכם החרישניקים בעיר?

הימים עברו ופשוט גילינו אנשים מדהימים שרק רוצים לעזור. היה כיף לראות שכולם עברו שינוי, את אותו שינוי שאנחנו עברנו. גם בעירייה קיבלו אותנו מאוד יפה, בסבלנות ובחיוך.

הסתדרתם עם עבודות ומסגרות לילדים?

אני הייתי צריכה לחשב מסלול מחדש ולהפוך לעצמאית. זה היה מאתגר אבל אם כבר לעשות שינוי אז עושים אותו עד הסוף! הילדים היו קטנים וזה היה נורא מפחיד לשים אותם במקום כל כך חדש שלא מכירים בכלל. היו דברים לא נעימים שקרו אבל בסופו של דבר לומדים מזה והיום הכול טוב.

אילו דברים אתם אוהבים בחריש?

נראה לי שכולם עונים על זה שהכי אוהבים את האנשים , וזה כל כך נכון! אנחנו באנו כשהיו רק 3000 תושבים, כולם הכירו את כולם וכולם עזרו אחד לשני ומה שמדהים זה שהגרעין הזה נשאר ומוביל את התושבים החדשים לאותו מקום של נתינה ואכפתיות. אנחנו גם אוהבים שכל דבר חדש הוא חגיגה פה, כולם שמחים, תומכים ומפרגנים. מרגישים שאנחנו חלק ממשהו יותר גדול.

אילו דברים הייתם משפרים/ מוסיפים בחריש?

יש תמיד מה לשפר. בעיני צריך לפתח את הצד של התרבות והספורט. צריך שלאנשים תהיה איכות חיים טובה ואפשרות ליהנות גם בעיר בה הם גרים. מחכה שיבנו קאנטרי ואולם ספורט ושיביאו הצגות והופעות מגוונות יותר.

יש משהו שאתם רוצים להגיד לחרישניקים?

תודה שאכפת לכם כל כך מהעיר ותושביה , אתם אלה שבונים את העיר. למי שרק הגיע אז ברוכים הבאים ובואו תקחו חלק מבניית העיר.

לסיום, תנו תובנה הכי חשובה שלמדתם על החיים.

הכול תלוי ומתחיל בנו. כל שינוי, של שיפור, כל דבר אפשר להצליח ברגע שעשים אותו ביחד ומכל הלב.

כותבים

השאר תשובה

Please enter your comment!
Please enter your name here